Araç Çalıntı Durumu ve Hasar Sorgulama

05 Nisan 2015

13

Araç sorgulama, plaka sorgulama gibi işlemlerinizi online olarak kolayca yapabilirsiniz. Araç sorgulama işleminizin nasıl yapıldığını ve araç sorgulama işleminin detaylarını öğrenmek için haberimizi inceleyebilirsiniz.


Son yıllarda büyük bir hız ile gelişmekte olan teknolojinin sunmakta olduğu imkanlar ile birlikte otomotiv sektörü oldukça aktif bir dönem geçiriyor. Özellikle de dünyaca ünlü Otomobilmarkalarının yeni teknoloji ile birlikte her geçen yeni bir araç modeli trafikteki yerini oluyor. Günümüz modern çağında oldukça yoğun şekilde yeni nesil araç modellerinin trafikte kendisine yer bulması ile birlikte ikinci el araç piyasası da son derece canlı bir dönem yaşıyor. Özellikle de son yıllarda 2. el araç alım-satım sektörüne yönelik olarak oldukça yoğun bir ilgi bulunuyor.

Bu durumun 2. el araç alım-satım piyasasında son derece önemli avantajlar sağlaması ile birlikte aynı zamanda da çeşitli sorunlarda kendisini gösteriyor. Özellikle de günümüz modern Türkiye’sinde 2. el araç alım-satım piyasasında en çok karşı karşıya kalınmakta olan sorunlardan birisi olarak çalıntı araç durumu öne çıkıyor. Bu durumun yaratmakta olduğu önemli derecedeki mağduriyetler ve daha pek çok farklı neden dolayısı ile Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından araç sorgulama hizmetine başlandı. Araç alacak kişiler için önemli bir avantaj sağlamakta olan Emniyet Genel Müdürlüğü’nün bu yeni hizmeti 2. el araç alım-satım piyasasında da önemli avantajlar sağlıyor.

HASAR KAYDI SORGULAMA

ARAÇ SORGULAMA


Facebook' da Paylaş Twitter' da Paylaş